Навігація

День вчителя

8-10-2018, 10:27
04 жовтня 2018 року у нашому центрі відбувся концерт, присвячений Дню Вчителя. Всіх присутніх вітали хор «Діамантові роси», вокальний ансамбль «Алмазки», танцювальний ансамбль «Золоті черевички.
Викладачі та майстри почули дуже багато теплих слів, гарних привітань і найкращих побажань від вдячних учнів.
Приємно те, що гуртки художньої самодіяльності розпочали свою підготовку до концерту лише з 17 вересня (до цього тривав набір учнів до гуртків, гуртки оновили 2/3 свого складу), але настільки професійно підійшли до підготовки, що всі присутні отримали масу задоволення від побаченого та почутого. Крім танцювальних і вокальний номерів, віршів, для всіх педагогів було проведено незвичайний урок з гумористичними завданнями, навіть циганка завітала в гості з передбаченнями для адміністрації та педагогів на майбутнє. Звичайно, хочеться подякувати керівникам гуртків художньої самодіяльності – Святелик Аліні Миколаївні та Аль Маріді Олені Олексіївні за належну підготовку учнів та такий чудовий концерт.
Під час концерту наш директор Авраменко Ольга Олексіївна вручила подяки Департаменту освіти і науки Виконавчого  органу Київської міської Ради (КМДА) майстрам виробничого навчання Кузьменко Наталії Вікторівні, Шатилюк Ларисі Анатоліївні, викладачу Романчук Ользі Василівні.
Крім концерту, у нашому навчальному закладі щороку проводиться конкурс газет до Дня Вчителя. Ось і в цьому році мали можливість насолоджуватись привітаннями та квітами зі стінних газет.
Шановні викладачі, майстри виробничого навчання та всі, хто гордо носить звання «Педагог»! Дозвольте у Ваше професійне свято привітати Вас від усієї душі! Все ваше життя - це виховання учнів і навчання. Побажаємо Вам бадьорості щоденної, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками учнів. Здоров’я  без меж і все, що є доброго на світі бажаю вам від усієї душі! Зі святом!

День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя  День вчителя 

 


Останні новини

Календар

  «    Червень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30