Навігація

День Учителя

5-10-2020, 10:12
Щороку в першу неділю жовтня відзначають День Учителя. Зазвичай, учні намагаються якнайкраще привітати своїх вчителів у всіх навчальних закладах, а оскільки неділя вихідний, то вітають в п'ятницю, що їй передує. Наш заклад освіти не став виключенням, тому в п’ятницю всі групи, які навчаються в центрі вивісили красиві привітання всім учителям у холі третього поверху. А ще в цей день відбувся чудовий концерт в актовій залі. Як же всі педагоги скучили за виступами дітей, які можна спостерігати  не он-лайн, а наживо! Як у «давні, гарні часи» (до карантину) всіх учителів вітали: хор «Діамантові роси», вокальний ансамбль «Алмазки», танцювальний колектив «Золоті черевички», солісти та чудові ведучі. Вразило те, що за такий короткий термін діти і керівники гуртків зробили повноцінний концерт (два тижні всі знаходились на дистанційному навчанні, репетиції проводились через Інтернет мережі), враховуючи ще й те, що близько 80 відсотків – це здобувачі освіти нового набору! 
Під час концерту педагогічним працівникам Белік Аллі Миколаївні, Святелик Аліні Миколаївні, Кліщовій Наталії Михайлівні, заступнику директора з навчально-методичної роботи були вручені грамоти та подяки Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
5 жовтня в усьому світі відзначається Всесвітній День Вчителя, отож ми долучаємось до поздоровлень. День вчителя — свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель — це не просто складна та важлива професія, це справжня місія. Бо саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а українців — гідними, розумними, навченими, людяними. Дякуємо Вам за вашу чесну, несамовиту працю, за цей неймовірний вклад, за все, що ви робите день за днем. Із Днем учителя!

День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  День Учителя  

 


Останні новини

  Голодомор 1932-193 ...
  Вся наша країна минувшими вихідними схиляла голову та запалювала свічки в пам'ять померлих жертв гол...
  Участь у Міжнародн ...
  Традиційно наш заклад – Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва приймає участь у Міжнаро...
  Дистанційне навчан ...
  УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА Група № 11  [attachment=2644] Група № 14  [attachment...
  Відкритий урок у г ...
  20 листопада 2020 року в рамках атестації був проведений відкритий урок у групі №23 Рибак Валентиною...
  Урок української л ...
  17.11.2020р. у межах атестації був проведений урок української літератури Романчук О.В. на тему: "Ів...

Календар

  «    Грудень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

Архів