Навігація

Педагогічна практика

25-03-2019, 10:50
Наші майбутні молодші спеціалісти, а саме, здобувачі освіти 5 курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» проходили педагогічну практику в Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва з 12 березня по 25 березня 2019 року.
За час практики наші майбутні випускники ознайомились з основними видами навчально-виховної та просвітницької роботи в закладі.
Для них були проведені майстер-класах та практичні заняття:  «Стилізація та образ у розробці ювелірних прикрас», «Обереги для дому, для тіла, для душі», «Мистецтво каліграфії із використанням гусячого пір’я», «Народні традиції у формуванні світогляду сучасної людини», «Стилізація та образ у розробці ювелірних прикрас», «Діти покоління Z».
Також всі, хто проходив практику мали можливість ознайомитись з експозиціями Мистецької виставки «Віхи української культури» та педагогічної виставки Будинку дитячої творчості, а також з експозицією «Лірика музейних фондів» музею сучасного мистецтва України, експозиціями Центру української культури та мистецтва, музею Києво-Могилянської академії, музею гетьманства. У наших практикантів була можливість відвідати мистецькі галереї, музеї, виставки, що знаходяться на Андріївському узвозі та навіть взяти участь у відкритті пам’ятника відомому співаку Олександру Вертинському.
Неймовірні враження від педагогічної практики, за що хочеться щиро подякувати всім, хто долучився до її підготовки та проведення, це, насамперед директору Будинку дитячої творчості – Людмилі Вороніній, кураторам Алісі Бєляєвій та Аллі Бобковій, керівникам гуртків – Оксані Ягодка, Світлані Міхно, Римі Таджедддиновій, Валентині Гарбуз, художнику Світлані Міхно та практичному психологу Людмилі Галіциній. Бажаємо всім працівникам Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва міцного здоров’я, всього самого найкращого та сподіваємось на плідну співпрацю у подальшому.

Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  

 


Останні новини

  Цикл психологічних ...
  Доброго дня, шановний здобувачу освіти! Цілими днями сидиш вдома та нудьгуєш? Вже не знаєш чим себе...
  Оголошення
  Шановні здобувачі освіти, а також педагогічні працівники! У разі виникнення кризових ситуацій у ваш...
  ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАН ...
  ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ   СПЕЦДИСЦИПЛІНИ http://www.jewelart.com.ua/63-mzhnarodna-spvpracya...
  Конкурс читців пое ...
  11 березня 2020 року в нашому навчальному закладі відбувся конкурс читців на краще виконання художні...
  Дистанційна форма ...
  До уваги здобувачів освіти! Навчання продовжується! З 12.03.2020 року запроваджується дистанційна ...

Календар

  «    Квітень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   

Архів