Навігація

Педагогічна практика

25-03-2019, 10:50
Наші майбутні молодші спеціалісти, а саме, здобувачі освіти 5 курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» проходили педагогічну практику в Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва з 12 березня по 25 березня 2019 року.
За час практики наші майбутні випускники ознайомились з основними видами навчально-виховної та просвітницької роботи в закладі.
Для них були проведені майстер-класах та практичні заняття:  «Стилізація та образ у розробці ювелірних прикрас», «Обереги для дому, для тіла, для душі», «Мистецтво каліграфії із використанням гусячого пір’я», «Народні традиції у формуванні світогляду сучасної людини», «Стилізація та образ у розробці ювелірних прикрас», «Діти покоління Z».
Також всі, хто проходив практику мали можливість ознайомитись з експозиціями Мистецької виставки «Віхи української культури» та педагогічної виставки Будинку дитячої творчості, а також з експозицією «Лірика музейних фондів» музею сучасного мистецтва України, експозиціями Центру української культури та мистецтва, музею Києво-Могилянської академії, музею гетьманства. У наших практикантів була можливість відвідати мистецькі галереї, музеї, виставки, що знаходяться на Андріївському узвозі та навіть взяти участь у відкритті пам’ятника відомому співаку Олександру Вертинському.
Неймовірні враження від педагогічної практики, за що хочеться щиро подякувати всім, хто долучився до її підготовки та проведення, це, насамперед директору Будинку дитячої творчості – Людмилі Вороніній, кураторам Алісі Бєляєвій та Аллі Бобковій, керівникам гуртків – Оксані Ягодка, Світлані Міхно, Римі Таджедддиновій, Валентині Гарбуз, художнику Світлані Міхно та практичному психологу Людмилі Галіциній. Бажаємо всім працівникам Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва міцного здоров’я, всього самого найкращого та сподіваємось на плідну співпрацю у подальшому.

Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  Педагогічна практика  

 


Останні новини

  Захист ДКА
  24-25 червня 2020 року у закладі відбувся захист Державної підсумкової кваліфікаційної атестації. Ц...
  Абітурієнту
  До уваги абітурієнтів!   Приймальна комісія закладу працює з понеділка по п'ятницю з 9.00 до ...
  Випускний-2020 онл ...
  Випускний - це те незабутнє свято, яке переносить нас з дитячого життя у доросле. Це та чудова мить,...
  Психологічна підтр ...
  Привіт всім;) Сьогодні ми поговоримо про важливе…    За інформацією "Ла Страда Україна"...
  Флешмоб \"Одягни в ...
  Здобувачі освіти нашого центру долучилися до флешмобу "Одягни вишиванку"....

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

Архів