Навігація

Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят

22-12-2018, 09:34
20 грудня 2018 року у нашому навчальному закладі відбувся святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят. 
Крім концертних номерів, які дарували всім присутнім вокальні ансамблі «Сім карат», «Алмазки», танцювальний ансамбль «Золоті черевички», хор «Діамантові роси», окремі виконавці, Дід Мороз та Снігуронька, дуже цікавим сюрпризом став новорічний мюзикл «Вечора на хуторі поблизу Диканьки 2019».
Щиро вдячні за чудову атмосферу та новорічний настрій учням, які готували концерт та керівникам гуртків художньої самодіяльності Святелик Аліні Миколаївні, Аль Маріді Олені Олексіївні.
Тихою ходою до наших порогів підступає Новий рік… Бажаємо, щоб тепер він прийшов не просто так, а з мішками багатства, бурею емоцій, натхненням і масою інших дивовижних речей!
Нехай Новий рік принесе цікаві знайомства, яскраві незабутні емоції, нові враження, теплі душевні спогади. А на шляху нехай зустрічаються тільки щирі люди і вірні друзі.
З наступаючим Новим роком вітаємо, з улюбленим чудовим святом здійснення бажань. Нехай щирі вітання будуть початком нового радісного життєвого етапу, початком світлої, білої смуги, тривалістю у ціле життя!

Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят  Святковий концерт до Новорічних та різдвяних свят   


Останні новини

Календар

  «    Червень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30