Навігація

Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області

20-11-2018, 13:22
Наші педагогічні працівники активно займаються профорієнтаційною роботою у школах м. Києва та області. Вже проведено більше тридцяти зустрічей та більше п’ятнадцяти майстер-класів у школах Святошинського, Солом’янського та Подільського районів. Слід відзначити педагогічних працівників, які зустрічаються з випускниками шкіл, а саме: Рибак Валентину Іванівну, Михайленко Надію Петрівну, Бандилко Тетяну Іванівну, Кухту Альону Олександрівну, Радзимінського Едуарда Анатолійовича, Новак Валентину Іванівну, Піскову Інну Вікторівну, Атрошенко Альону Анатоліївну, Гаврилову Олену Миколаївну.
31 жовтня 2018 року заступник директора з навчально-виховної роботи Єресько Елеонора Дмитрівна взяла участь у роботі семінару для класних керівник 9-х та 11 класів шкіл Бородянського району Київської області  «Проблеми і напрями професійної орієнтації учнівської молоді», де висвітлила можливості навчання у нашому центрі.
На фото фрагменти проведення профорієнтаційних заходів у школах № 27, 95, 23 м. Києва.

Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області  Профорієнтаційна робота у школах м. Києва та області

 

Останні новини

Календар

  «    Червень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   

Архів