Навігація

























Нагородження переможців

17-05-2017, 16:50
17 травня 2017 року на робочій лінійці методистом Управління професійної освіти м. Києва Буйновським Віктором Вікторовичем були вручені грамоти переможцям міських змагань , олімпіад та конкурсів.
Почесні грамоти отримали:
- учениця групи № 32 Аль Марріді Махассен та учень групи № 24 Даценко Артем за зайняте 3 місце у міському конкурсі на краще виконання вальсу;
- учень групи № 11 Шпур Олег за зайняте І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учениця групи № 24 Подобєдова Валентина за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учениця групи № 32 Криворотенко Софія за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н.р.;
- учень групи № 24 Косогов Данило за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учень групи № 31 Андрущенко Євген за зайняте 3 місце у Спартакіаді допризовної молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учень групи № 21 Щербаков Олександр за зайняте 3 місце у Спартакіаді допризовної молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учениця групи № 24 Подобєдова Валентина за зайняте І місце у Спартакіаді допризовної молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учениця групи № 24 Сапунжийська Анастасія за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учениця групи № 14 Ковальова Вероніка за кращу роботу в номінації «Краса природи» міського фотоконкурсу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва «Сучасна Україна очима учнівської молоді»;
- учень групи № 14 Кульчицький Ілля за кращу роботу в номінації «Краса природи» міського фотоконкурсу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва «Сучасна Україна очима учнівської молоді»;
- учениця групи Т-8 Пантьо Карина за кращу роботу в номінації «Краса природи» міського фотоконкурсу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва «Сучасна Україна очима учнівської молоді».
Дякуємо нашим учням за високі показники!

Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців

 


Останні новини

    Перший етап конкур ...
    13 березня 2019 року відбувся перший етап конкурсу-огляду творчих колективів серед навчальних заклад...
    ІІІ етап курсового ...
    12 березня 2019 року на базі нашого навчального закладу було проведено ІІІ етап курсового навчання п...
    Участь у проведенн ...
    Наш навчальний заклад взяв участь у проведенні 22-ї спеціалізованої виставці «Еліт-КСПО-2019», яка п...
    Участь в екологічн ...
    Наш центр взяв участь в екологічній виставці-конкурсі експонатів серед вихованців Київського державн...
    Свято 8 березня
    Свято 8 березня неймовірно вдало збіглось із початком найбільш прекрасної пори — весною....

Календар

    «    Березень 2019    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31