Навігація

























Нагородження переможців

17-05-2017, 16:50
17 травня 2017 року на робочій лінійці методистом Управління професійної освіти м. Києва Буйновським Віктором Вікторовичем були вручені грамоти переможцям міських змагань , олімпіад та конкурсів.
Почесні грамоти отримали:
- учениця групи № 32 Аль Марріді Махассен та учень групи № 24 Даценко Артем за зайняте 3 місце у міському конкурсі на краще виконання вальсу;
- учень групи № 11 Шпур Олег за зайняте І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учениця групи № 24 Подобєдова Валентина за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учениця групи № 32 Криворотенко Софія за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н.р.;
- учень групи № 24 Косогов Данило за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учень групи № 31 Андрущенко Євген за зайняте 3 місце у Спартакіаді допризовної молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учень групи № 21 Щербаков Олександр за зайняте 3 місце у Спартакіаді допризовної молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учениця групи № 24 Подобєдова Валентина за зайняте І місце у Спартакіаді допризовної молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учениця групи № 24 Сапунжийська Анастасія за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва у 2016-17 н. р.;
- учениця групи № 14 Ковальова Вероніка за кращу роботу в номінації «Краса природи» міського фотоконкурсу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва «Сучасна Україна очима учнівської молоді»;
- учень групи № 14 Кульчицький Ілля за кращу роботу в номінації «Краса природи» міського фотоконкурсу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва «Сучасна Україна очима учнівської молоді»;
- учениця групи Т-8 Пантьо Карина за кращу роботу в номінації «Краса природи» міського фотоконкурсу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Києва «Сучасна Україна очима учнівської молоді».
Дякуємо нашим учням за високі показники!

Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців  Нагородження переможців

 


Останні новини

    Спортивний захів \ ...
    13 вересня в спортивному залі центру було проведено спортивний захід  «День Здоров’я», присвяче...
    Дні відкритих двер ...
    19.10.2018 з 10.00 до 17.00 20.10.2018 з 10.00 до 14.00  в Центрі відбудуться Дні відкритих д...
    Батьківські збори
    20.09.2018 року о 16.00   в актовій залі відбудуться загальні батьківські збори...
    Всеукраїнський біг ...
    Учень 21 групи ДПТНЗ «МЦЮМ м. Києва» Грохольський Даніїл прийняв участь в забігу 5км на всеукраїнськ...
    Початок навчальног ...
    03.09.2018 року в актовій залі центру було проведено святкову лінійку присвячену «Дню знань». ...

Календар

    «    Вересень 2018    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30