Навігація

П’ята міжнародна виставка освіта за кордоном «World Edu»

20-03-2017, 13:56
16-18 березня 2017 року наш навчальний заклад взяв участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та П’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», що організовані за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Цьогоріч у роботі виставок взяли участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю. Зокрема,
98 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ;
17 – закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій;
545 – загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою;
112 – професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти;
24 – виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.
Для учасників були проведені рейтинговий виставковий конкурс та конкурси з 9 тематичних номінацій. На конкурси подано 718 робіт. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці та фахівці Інституту педагогіки, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання, Університету менеджменту освіти, Інституту спеціальної педагогіки та Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.
Приємно відзначити, що цього року наш навчальний заклад отримав срібну медаль у номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді».

П’ята міжнародна виставка освіта за кордоном «World Edu»  П’ята міжнародна виставка освіта за кордоном «World Edu»  П’ята міжнародна виставка освіта за кордоном «World Edu»  П’ята міжнародна виставка освіта за кордоном «World Edu»  П’ята міжнародна виставка освіта за кордоном «World Edu» 

 

Останні новини

Календар

  «    Червень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   

Архів