Навігація

Правознавчий та культурно-просвітницький дебат-турнір

25-11-2014, 09:07
     25 листопада 2014 року відбувся Другий міський правознавчий та культурно-просвітницький дебат-турнір серед 21 команди професійно-технічних навчальних закладів м. Києва «Український віночок нації». Дебат-турнір проводився з нагоди відзначення Міжнародного дня толерантності.
Метою та завданнями заходу стало: формування в учнів громадянської позиції; виховання толерантності до представників народів, які населяють Україну; заохочення учнів до розширення своїх правових знань і знань про культури народів, які населяють Україну; залучення учнів до обговорення особливостей представників різних націй в Україні для підвищення рівня усвідомлення учнями толерантного ставлення до оточуючих; стимулювання учнів до громадської активності, удосконалення суспільного життя.
     Організаторами Турніру стали: Головне управління юстиції у м. Києві Міністерства юстиції України, управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА), Київський міський Центр роботи з жінками виконавчого органу Київради (КМДА).
Турнір складався з двох дебатних ігор – раундів. У першому раунді «Яскраве суцвіття культур» спікерами команд було висвітлено особливості національного виховання , відображення в культурі гендерних відмінностей, національного одягу, кухні та напоїв, народних традицій та ремесел, а також визначні історичні постаті та видатні особливості певного етносу. Були представлені презентації з речовими зразками та в національному одязі. У другому раунді «Правові коріння» команди висвітили особливості звичаєвого права у різних етносів, які населяють Україну.
     За результатами оцінювання журі першого раунду-гри були визначені команди, які пройшли у наступний раунд, а саме: Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства; Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації»; Київського вищого професійного поліграфічного училища;Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу; Київського вищого професійного училища деревообробки; Державного навчального закладу «Київське регіональне вище професійне училище будівництва»; Київського професійного ліцею сфери послуг; Київського вищого професійного училища сервісу і дизайну; Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва»; Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну.
     Рішенням журі переможцями дебат-турніру за результатами другого раунду визначені такі навчальні заклади:
 • І місце здобула команда Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу,
 • ІІ місце вибороли команди  Державного професійно-технічного навчального закладу «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» та Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну,
 • ІІІ місце розділили команди Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації», Київського вищого професійного поліграфічного училища та Київського вищого професійного училища деревообробки.
Вітаємо команду навчального закладу  (Петренко Лілію і Поліщук Юлію) з перемогою в турнірі.
 
Адміністрація центру висловлює подяку викладачу права Гайдамаченко Лесі Тарасівні за підготовку команди.

Останні новини

Календар

  «    Вересень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   

Архів