Навігація

Концетр до Дня Перемоги

7-05-2014, 11:37
ПАМ'ЯТЬ

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

7 травня 2014 р. у актовій залі ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва» - відбувся концерт до Дня Перемоги! На якому були присутні педагогічні і учнівські колективи центру, методист навчально-методичного кабінету ПТО м. Києва Вовченко Галина Миколаївна.
Під час концерту прозвучали пісні часів Великої Вітчизняної війни, сучасні пісні про війну виконані учасниками хорового колективу «Алмазки», солістами гурту «Діамантові роси».  Окрасою концертної програми стали також танці виконані танцювальною студією «Золоті черевички»і вірші від учениці центру Юлії Поліщук.
Зі словами до присутніх звернулася директор центру Авраменко Ольга Олексіївна, яка запропонувала відвідати могили загиблих у часи війни, по можливості привітати ветеранів ВВВ, пам’ятати про подвиг народу, який здобув Перемогу.
Слова привітання з Днем Перемоги прозвучали від методиста НМК м. Києва Вовченко Галини Миколаївни. Звернулась до присутніх вшановувати могили загиблих у часи війни, берегти пам'ять ветеранів, яких залишилося дуже мало, розуміти, що мирне небо обійшлося мільйонами загиблих у року Великої Вітчизняної війни.

Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги  Концетр до Дня Перемоги

 Останні новини

  День Здоров’я
  З метою збереження та зміцнення здоров’я, формування навичок здорового способу життя у здобувачів...
  Методична секція в ...
  11 вересня 2019 року на базі нашого навчального закладу відбулась методична секція викладачів предме...
  1 вересня 2019
  ...
  Навчання
  Запрошуємо випускників 9-х класів на навчання за професією: КАСИР ТОРГІВЕЛЬНОГО ЗАЛУ, АГ...
  Свято Випускного в ...
  26 червня 2019 року в нашому центрі відбулось Свято випускного вечора, на яке зібрались педагогічні ...

Календар

  «    Вересень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   

Архів