Навігація

Педагогічна хвиля

16-04-2014, 09:41
8 квітні 2014 р. Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва  відкрив свої двері для заступників директорів шкіл м. Києва в рамках загальноміського заходу, що проводило Управління професійної освіти м. Києва Дертаменту освіти і науки, молоді та спорту КМР (КМДА) «Педагогічна хвиля».  Восени  2013 року до навчального закладу вперше завітали директори загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва. В рамках зустрічі була проведена презентація центру, майстер класи по закріпці вставок у ювелірний виріб майстрами виробничого навчання Тошевою Наталією Миколаївною (майстер, яка має педагогічне звання майстер виробничого навчання ІІ категорії) і Радзимінським Едуардом Анатолієвичем (мастром виробничого навчання, що має 10 тарифний розряд). Показані майстер-класи вразили присутніх заступників директорів. Також в цей день директор Авраменко Ольга Олексіївна провела історичний екскурс навчання ювелірної справи в Україні, а заступник директора з навчально-виховної роботи Грищенко Елеонора Дмитрівна розповіла про організацію навчально-виховної роботи в центрі. Заступники директорів шкіл з власної ініціативи написали подяку навчальному закладу за проведений захід . 
В цей же день у  Київському  міському  палаці дітей та юнацтва відбувся традиційний захід столичної профтехосвіти  «Вернісаж педагогічної творчості» на якому було презентовано заступником директора з навчально виробничої роботи Маленко Оленою Василівною і методистом центру інноваційно-педагогічний проект «Формування предметних компетентностей засобами мистецтва». За підсумками  заходу «Вернісаж педагогічної творчості» навчальний заклад було нагороджено Управлінням професійної освіти м. Києва Дертаменту освіти і науки, молоді та спорту КМР (КМДА):
- Дипломом ІІІ ступеня – за перемогу у Вернісажі педагогічної творчості на тему: «Інноваційна діяльність – шлях до вершини професійної майстерності педагогічного колективу»;
- Дипломом ІІІ ступеня – за кращий інноваційний освітній проект на Вернісажі педагогічної творчості 2014 року;
- Дипломом ІІІ ступеня – за кращий методичний збірник на Вернісажі педагогічної творчості 2014 року;
- Дипломом лауреата за кращу експозицію методичних матеріалів на Вернісажі педагогічної творчості 2014 року.
Адміністрація навчального закладу висловлює подяку педагогічному колективу за участь у проведених заходах і перемозі у конкурсі «Вернісаж педагогічної творчості».

Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля  Педагогічна хвиля   


Останні новини

  День Святого Вален ...
  День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) — щорічне свято, яке припадає на 14 лютого....
  Свято краси та гра ...
  Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти...
  Крути
  Щороку наприкінці січня вся наша країна згадує про 27 сильних в повному розквіті сил юнаків, які пот...
  Містер центру-2020
  30 січня 2020 року 9 юнаків з різних груп центру змагались за звання кращого в навчальному закладі, ...
  Участь у соціальні ...
  Запрошуємо студентів  Державного професійно-технічного навчального закладу "Міжрегіонального це...

Календар

  «    Лютий 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
   

Архів