Навігація

Участь у фестивалі «Мама + Я»

17-05-2019, 09:08
16 травня 2019 року наш навчальний заклад взяв участь у проведенні широкомасштабного фестивалю «Мама + Я», який спрямований на допомогу дітям-сиротам, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу.
Всі відвідувачі фестивалю залишились задоволені, адже власноруч могли спробувати виготовити собі сережки, підвіски, булавки, гравіювати по металу. 
Дітям наносила різноманітні візерунки хною здобувачка освіти групи № 11 Вольська Богдана.
Майстер-класи проводили майстри виробничого навчання Радзимінський Едуард Анатолійович, Новак Валентина Іванівна, Гаврилова Олена Миколаївна.
Здобувачі освіти Смоляр Богдан та Гасюк Світлана роздавали профорієнтаційні оголошення, а заступник директора з виховної роботи Єресько Елеонора Дмитрівна проводила профорієнтаційні консультації.
Приємно те, що наш навчальний заклад отримав диплом «Почесний меценат» від Всеукраїнської благодійної організації «БФ «МАМА плюс Я».
Щиро вдячні всім, хто долучився до роботи в цей день.

Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  Участь у фестивалі «Мама + Я»  

 


Останні новини

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

Архів