Навігація

Міжнародний день туризму

9-10-2019, 10:15
Щороку до міжнародного дня туризму у нашому центрі проходять цікаві змагання між групами, які навчаються за професією «Агент з організації туризму, адміністратор. Цей рік не став виключенням, групи № 12, № 22, № 32 змагались за звання кращої «туристичної групи». До Міжнародного дня туризму були підготовлені стінні газети кожною групою.
Цього року цікавими були завдання, кожній команді  потрібно представити на розсуд журі презентацію на тему «Топ 10 яскравих фактів про країну», описати та показати національний костюм. Домашнім завданням було і створення своєї «Візитки» - емблеми, девізу та назву команди.
Цікавим та трохи гумористичним став «Конкурс капітанів». Завдання полягало в тому що, капітан команди отримав перелік слів на туристичну тематику, які мав зобразити за допомогою міміки та рухів тіла.
Конкурс «Збери слова» також пройшов на «ура». Кожний учасник команди отримав по дві літери, за допомогою яких надалі мали збирати слова. Перед командами були поставлені запитання, а їм потрібно були відповісти на них та зібрати слово за допомогою літер які отримали.
За час проведення конкурсних змагань всі присутні отримали масу позитивних емоцій, нових знань і вражень.
Щиро вдячні всім, хто долучився до організації та проведення Свята.

Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  Міжнародний день туризму  

 


Останні новини

  Захист ДКА
  24-25 червня 2020 року у закладі відбувся захист Державної підсумкової кваліфікаційної атестації. Ц...
  Абітурієнту
  До уваги абітурієнтів!   Приймальна комісія закладу працює з понеділка по п'ятницю з 9.00 до ...
  Випускний-2020 онл ...
  Випускний - це те незабутнє свято, яке переносить нас з дитячого життя у доросле. Це та чудова мить,...
  Психологічна підтр ...
  Привіт всім;) Сьогодні ми поговоримо про важливе…    За інформацією "Ла Страда Україна"...
  Флешмоб \"Одягни в ...
  Здобувачі освіти нашого центру долучилися до флешмобу "Одягни вишиванку"....

Календар

  «    Липень 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   

Архів